Meist

Prixal OÜ asutati 2009. a eesmärgiga koondada erineva  taustaga IT-spetsialistide põhitegevused ühtsele alusele ja ühise kaubamärgi alla. Tarkavaralahenduste väljatöötamine on meeskonnatöö, mis nõuab ettevõttesisest ühist rütmi ja kooskõla. Motiveeritud meeskonnana, kellel on ühine visioon kliendi heaolu saavutamiseks, pakume teile kiireid ja kvaliteetseid tarkvaralahendusi. Oleme seisukohal, et kliendi kaasamine töö valmimise protsessi aitab meil jõuda just teile sobiva tulemuseni. Oleme seadnud endale eesmärgiks kvaliteetsete tarkavaralahenduste abil tekitada kliendile lisaväärtust.

Kvaliteet

Oleme orienteeritud kvaliteetsete lahenduste väljatöötamisele. Meie arendustööd toetavad koodihaldussüsteemid, koodiülevaatus ja tulemuste testimine. Seesugune tarkavaraarenduse korraldus annab kliendile võimaluse jälgida reaalajas tööprotsessi erinevaid etappe, nende täituvusi ja projekti koguajalugu ehk kokkuvõtvalt – mis on tehtud, mis veel teha.  Lisaks loome oma tarkvarakomponentidele automaatteste funktsionaalsustestidest koormustestideni välja.

Koostöövõimalused

Me ei pea end disainiagentuuriks, kuid sellegi poolest peame lugu visuaalsest esteetikast. On rõõm tõdeda, et aastatega muutub veeb aina atraktiivsemaks ja kasutajasõbralikumaks. Paraku näeb kogu selle visuaalsusele suunatuse ja kasutajasõbralikkuse kõrval harva kvaliteetset koodi. Kas keskenduda pigem välimusele kui sisule on õigustatud? Oleme avatud partnerlusläbirääkimisteks ettevõtetega, kes on huvitatud pakkuma visuaalse viimistletuse kõrval ka sisult korrektseid lahendusi.

Tutvu tehtud töödega nii teenuste kui ka labori lehel.