Andmebaasi lahendused

Andmebaasi mootor on ükskõik missuguse rakenduse üks põhilisi komponente, mille ülesanne on salvestada ning otsida andmeid. Andmebaasi platvormi valikul tuleb lähtuda vajadustest, soovidest ja võimalustest. Iga rakenduse loomisel tuleb andmebaasi struktuur ehitada üles nii, et see vastaks oodatud tulemustele ka tulevikus ja et see ei muutuks andmete lisamisel tarkvaras nn pudelikaelaks ning ei muudaks süsteemi aeglaseks.

Andmebaasi lahenduste loomisel on meil pikaajalised kogemused erinevate andmebaasimootoritega nagu Microsoft SQL, Sybase ASE/SA, Oracle ja MySQL. Oskame juba tarkvara loomisel ette näha võimalikke kitsaskohti ning ehitada üles andmebaasistruktuur selliselt, et see rahuldaks ka tulevikus püstitatud eesmärke. Suurte ja kriitiliste lahenduste puhul teeme ka vajalikke koormusteste, et saada soovitud tulemusele kinnitusi.

Kui teil on olemas rakendus, mille puhul tundub, et tema kiirus on muutunud kuidagi aeglaseks, siis võtke meiega ühendust. Vaatame rakenduse kriitilise pilguga üle ja optimeerime kas päringuid või ehitame vajadusel ümber andmebaasi struktuuri. Samuti saame vajaduse korral abiks olla andmete migreerimisel ühest baasist teise.

Kui olete otsustanud vahetada oma praeguse veebilehe sisuhaldussüsteemi, olete tõenäoliselt huvitatud andmete importimisest endisest süsteemist uude. Kui olete senini kasutanud oma veebi jaoks mõnd levinud platvormi (näiteks WordPress, Joomla), on see väga lihtne, sest need platvormid pakuvad seda võimalust juba vaikimisi. Kuid mida teha juhul, kui teil on nn custom-made sisuhaldustarkvara? Siin saame teid aidata meie. Vajadusel kirjutame skripti, mis aitab importida vanad andmed uude andmebaasi.