TMhome

Transtsendentaalne meditatsioon (TM) (lihtsamalt “läänestatud meditatsiooni tehnika) on lihtne, loomulik ja sundimatu vaimne tehnika, mida praktiseeritakse kaks korda päevas 20 minutit. TM-i on lihtne õppida kvalifitseeritud õpetaja juhendamisel.

TMhome lehe näo aitas kujundada Fraktal. Meie ülesanne oli viia see veebikujule, siduda WordPressi sisuhaldustarkvaraga ja programmeerida vajalik funktsionaalsus (konto loomine, sündmuste sisestamine koos galerii lisamise võimalusega jmt).

Lehe arenduse tegi huvitavaks see, et seda on võimalik tõlkida ükskõik millisesse keelde ja kogu sisu, mida külatajale näidatakse, sõltub valitud keelest. Näiteks kui õpetaja loob konto ja lisab sündmuseid, siis nii teda kui ka temaga seotud sündmuseid näidatakse vaid siis, kui külastaja “räägib” temaga sama keelt.

TMhome lehe jaoks programmeeriti täiesti omanäoline (ja funktsionaalsusega) otsinguleht, mis jagab tulemused ette antud kategooriatesse ja igas kategoorias avatav tulemus kuvatakse samal lehel. See võimaldab kasutajal tutvuda tulemustega ilma et peaks otsingulehelt lahkuma. Ka täiendatid kriteeriume, kust otsitakse. Kui vaikimisi otsib WordPress ainult pealkirjadest ja sisudest, siis selles projektis lisati veel täiendavalt sündmusi ja õpetajaid puudutavad kirjeid (näiteks õpetaja “About me”, “location” jmt).